RSS export
Otázka
11
Odpovědí

Eshop online na pronájem zkušenosti

Zdravím, zajímali by mě vaše zkušenosti (osobní) s platformami na pronájem eshopů. Konkrétně mám v hledáčku platformy jako Eshop-rychle.cz, Oxyshop.cz a UPGates.cz … Jdu zakládat eshop na platformě droppshipping s hudebními nástroji, item apod. Všechny tři platformy nabízejí i po hlubším prozkoumání velmi podobné funkce a nástroje, tedy není tam zásadní rozdíl. Jediné v čem se liší je cena a to extrémn. Proto mě zajímá, jestli Eshop-rychle.cz na základě toho, že stojí násobně méně má násobně menší úroveň, případně zda se vyplatí za oXyShop připlatit a bude rozdíl opravdu násobně citelný. Děkuji za odpovědi předem :)

Nepřihlášený
před 295 dny

Odpovědi

No ja bych se spise s tvim dotazem obratil na stranku www.webtrh.cz protoze tam ti poradi vic nez zde na stahuj, kde se resi problem s programy, pc notebooky atc.

Jinak jsem tam nasel i dotaz treba na Oxyshop viz odkaz
 https://webtrh.cz/…miru-oxyshop

před 295 dny

Dik za odpoved, podivam se na to..

Nepřihlášený
před 293 dny

Ahoj, eshop-rychle.cz neznám, oxy odpad, upgates řešení pro člověka s pevnými nervy, ale dá se, recenzí je však strašně málo, osobně mám zkušenost z letošního roku, jak moc se změnily jsem nesledoval.

Nepřihlášený
před 293 dny

OXyShop mohu potvrdit, toto řešení bych vyškrtl z platforem pro eshop obecně.

Nepřihlášený
před 293 dny

Ahoj, ostatní dvě řešení neznám, ale mohu poradit s Eshop-rychle.cz a porovnat ho s jiným řešením. Mám eshop na Shoptetu a na Eshopu-rychle (sám sabe dělám konkurenci a nemohu si ji dělat na stejných platformách). Jsem dost detailista, takže u mě nejde o klasické krabicové řešení, protože každý eshop má grafiku na míru, trošku se vyhýbají standardu, ale stále jsou to eshopy k pronájmu. Kvůli mému citu na detail jsme do grafiky naházeli velmi mnoho peněz a dnes už bych to dělal jinak a šel cestou eshopů na míru. Je velmi obtížné se dokopat k tomu abych se do toho pustil nyní .. odkládám to už nějaký čas (ne krátký). Ne každý však má dostatek peněz na takovou investici. Ale k věci. Pokud je Shoptet číslo jedna u nás na trhu, Eshop-rychle mu překvapivě velmí dýchá na krk. Zatímco Shoptet je jedno z nejdražších řešení, Eshop-rychle nabízí podobný standart za výrazně nižší až dumpingové ceny (to nemluvím o neomezeném množství produktů apod.), Takže z tebou napsaných tří řešení bych se zaměřil na zkoušku na Eshop-rychle a uvidíš, zda bude natolik vyhovovat i tobě.

Nepřihlášený
před 293 dny

Jinak na webtrh jako doporučovali výše bych po rady vůbec nešel. Ty spíše hledej někoho, kdo eshop vlastní / spravuje. Tam tě budou jen programátoři navádět, že ti oni udělají funkční eshop za 30 000 tisíc apod., Což je nesmyslné tvrzení …

Nepřihlášený
před 293 dny

Stejně nedoporučuji webtrh .. komunita arogantních zaměstnanců na takové otázky ..

Nepřihlášený
před 293 dny

Z daných možností bych doporučil Eshop-rychle, hlavně kvůli ceně, která je oproti ostatním minimální a poskytuje vše potřebné i pe větší eshopy. Upgates a oxy mají na začátek příliš vysokou cenu a mizernou podporu. Oxy na začátku vyvolávají i celý týden, zda je vše ok. Jakmile však potřebuješ pomoci a vše není ok, posouvají si tě jeden od druhého jen aby se náhodou někdo nenadělal. S upgates osobní zkušenosti nemám.

Nepřihlášený
před 293 dny

Stejně mohu dát osobní zkušenost s Eshop-rychle… máme u nich středně velký eshop s přibližně 400 produkty a zatím nám vše vyhovuje. Support reaguje poměrně rychle, grafiku jsme dali upravit mírně na začátku a zbytek je v balíku. Doporučuji odstranit hlavičku s logem ER a eshop bude působit jako kdyby byl na míru. 99.99% zákazníků to je i tak jedno a neznají, co jak funguje.

Nepřihlášený
před 293 dny

Jak myslíte, že jste dali upravit grafiku, když při takových platformách vybíráte z určených šablon ??

Nepřihlášený
před 292 dny

Grafiku si můžeš dát upravit i na eshopu na pronájem. Jde o standardní, no zpoplatněnou službu, no výběr šablon je už takový obsáhlý, že to opravdu není potřeba.

Nepřihlášený
před 292 dny

reklama