RSS export
Otázka
1
Odpověď

Mail a FB

Dobrý den, asi před týdnem jsem zjistil, že po přihlásení na mail (adresa plus heslo) když kliknu na otevírání přílohy (mimochodem videa mi chodí ve formátu mp4. u kterých se otevře jen zvuk a obraz ne (WINAP). Proč to nejde? Muj hlavný problém je ale, že ať kliknu na některou přílohu, nebo na další mail z došlých, mail mi vypadne a znovu žádá přihlášení. (adresu a heslo) Opakovaně, pokaždé, když se do mailu dostanu.
Stejně je to i s FB, když kliknu na nějakou položku, status, atd., FB mi vypadne a taky žádá nové přihlášení. Opakovaně! Mám Windows 7 Home premium, IE11 a mail u centrum.cz Když jsem napsal pro radu do nápovědy pro centrum.cz, odpověděli mi, že mp.4 se nejprve musí uložiť a pak otevřít. Ve Winapu se to stejné nedaří,…musím otevírat pomocí Windows Media Player. K zamezení vypadávání mailu a FB prý mám odstraňovat „cookies“. Tohle dělám pravidelně a taky mažu historii. Pro jistotu jsem chtěl měnit hesla, systém FB ani mail mi to nedovolí. Je zajímavé, že v Google Chrome tyhle problémy nemám! Co bych měl v IE zkontrolovat a nastavit,…a jak? Mimochodem, opakovaně jsem udělel celkový test PC pomocí Avast, víry nebyly zjistené. Díky!

Nepřihlášený
před 244 dny

Odpovědi

Za 1. na videa není Winamp stavěny, něco malo umi, ale je to spíše na muziku, tak si stahni nějaky rozumny přehravač videa, třeba Media player Classic přehrava kdejake smeti, na Windows media player se vyprdni uplně to neumi vůbec nic.
No a co se tyče internetu, nevim co tě nuti používat IE ?! to je dobry prohližeč akorát tak na staženi jiného prohližeče ! Používej něco co ma mozek, FF, Opera, Chrome etc.

před 244 dny

reklama