RSS export
Otázka
5
Odpovědí

Problémy s prohlížečem Google Chrome

Dobrý den, od včerejšího večera mám problémy s prohlížečem Google Chrome, který mi byl nainstalován při koupi PC. Používal jsem ho několik let, v poslední době místo IE 11, který nereaguje na přehrávání YouTube. U Google Chromu všechno fungovalo k naprosté spokojenosti. Od včerejška mi Chrome nereaguje, jen se objeví prázná bílá plocha s upozorněním: „Aj chyba“ Pŕi zobrazování této adresy se vyskytla chyba". Dále logo McAfee WebAdvisor zlyhalo. Pro obnovení mám kliknout na něco (už se nezobrazuje, na co) Dále jsou na ploše „Další informace“ (když na ni kliknu, všechno mizí). Je tam i okénko „Obnovit“. Když na něho kliknu začíná se nekonečné obnovování s upozornením „čekejte prosím“ nebo „Opustit stránku“. Nic se ale neděje, pořád se jakože načítává. A to opakovaně. Nejen , že se neobjeví hlavní stránka prohlížeče, ale aní stránky z panelu nástroju ( např.: Facebook, centrum.mail, YouTube, Flightradar24, atd. nec se neotevírá. Opakovaně jsem udělal kontrolu PC pomocí Avast a to i dukladnou verzi. Výsledek: „Nezjistili jsme žádné problémy“. Používam Windows 7 Home Premium. Moje dotazy: 1. Je to nějaká systémová chyba u poskytovatele Google Chrome? Neobjevila se nějaká nová verze na úkor doteď používané? Nebo problém je v mém PC? (nic jsem neupravoval, nemazal,…atd. 2. Prosím o rady, v čem muže být chyba, jak a co bych měl zkontrolovat, eventuálně nastavit, či obnovit. Jsem bezmocný, nemohu se dostat ani na maily. Oskenovanou plochu s oznáměním problému mám, avšak nevím, jako ho poslat na ukázku. Díky za rady! S pozdravem Stefan

Nepřihlášený
před 188 dny

Odpovědi

No ja bych v prve řadě udělal odinstalaci toho Chrome a to kompletně smazat i ty skryte složky v tem datech atd. a pak bych nainstaloval čistou instalačku Chrome a vyvaroval bych se doplnku jako mcAfee a jine šaškarny co jen brzdi provoz prohližeče tyhle doplňky nejsou vubec duležite a navic Chrome by měl umět blokovat podezřele stranky, tak je zbytečnost to mit. Pokud ani čista instalace nepomuže bral všemi 10ti novy Firefox žere meně paměti než ten tupy Chrome a je dostačně rychli, pokud si ho uživatel nezasere nesmyslama jako doplněk hodiny, doplněk počasi, doplněk na hlidani buchty v troubě atd, jelikož každy ňouma vi, že čim vice doplňku tim pomalejši prohližeč.

před 188 dny

Díky za rady. Starý Chrome jsem už odintaloval, akurát nechápu co jsou ty „skryté složky“. McAfee mohu odinstalovat? Já jsem myslel, že je potřebný k fungování Chrome. Začal jsem s instalací „nového“ Chromu (kolik to zhruba trvá, protože už asi pul hodiny se něco načítává v liště (diagramu, nebo jak nazvat grafické znázornění pruběhu stahování-pohyblivé šrafování, ale jinak nic, žádné znázornění procent stahování) s poznámkou „Probíhá stahování“. Kolik to muže trvat? Díky!

Nepřihlášený
před 188 dny

Skryte složky najdeš v C:\ProgramData tam bude složka Chrome nebo Google, pak ve skrytem adresaři
C:\Users\Tvuj nazev PC\AppData a nasledně v adresaři Local a Roaming

Jinak pokud maš Avast nepotřebuješ mit jiny antivir, nebo jinak nech si jen ten kteremu duvěřuješ, ono z toho co jsi napsal tam v PC budeš mit plnozbytečnosti co tam nainstaloval vyrobce řika se tomu CrapWare, třeba ruzne kurvitka na tuněni systemu, antiviry a jine nesmyslne věci. Každy zběhli na PC děla při zakoupeni PC se systemem format disku a instaluje si čisty system :)

před 188 dny

Díky, už jsem nainstaloval novou verzi Google Chrome a vypadá to tak, že funguje. A jak jsem pochopil, tak ten McAfee mohu odstranit, nebo vypnout? Poslední dotaz. Kdybych odinstaloval svuj IE11, dá se pak nainstalovat nějaká nová verze? IE vubec podporuje ještě youtube? Díky a přeju hezké a klidné svátky Stefan :-)

Nepřihlášený
před 188 dny

McAffe mužeš odinstalovat. No IE 11 tak ten podporuje Youtube už jsem to tu řešil s někym, musiš si v nastaveni IE změnit vykreslovani v nastaveni >>> upřesnit a tam je Akcelerovana grafika tak to odškrkni ať tam nei fajfka :) viz obrazek
 http://jyxo.info/…9316d96b.jpg

před 188 dny

reklama