RSS export
Otázka
3
Odpovědi

program na opravu připojení externích USB HDD

Dobrý den, některé USB disky se mi nezobrazí po připojení v PC, přitom ve správci zařízení jsou uvedeny. Můžete mi poradit program, který by umožnil jejich připojení? Díky

Nepřihlášený
před 206 dny

Odpovědi

Spravce zařizeni je jen informace, že dane zařizeni ma nainstalovan driver a pracuje tak spravně, pokud bys neměl nainstalovane řadiče USB a podobne drivery měl bys iu toho žluty trojuhelnik. Ty se musis podivat do spravy disku a tam uvidiš všechny připojene disky.

Přejdi na Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Nástroje pro správu
nasledně dvojklikem klikni na Správa počítače otevře se ti okno a na levem panelu najdi Správa disků a tam uvidiš veškere připojene disky, nebo disky co jsou připojene, ale nejsou naformatovane atd.

před 206 dny

Ve správě disků je disk uveden. Je uveden i v programu Partition find and mount, kde se po skenování uvádí, že u tohoto disku nenalezl Partition 1 a tedy ho nelze ani připojit. A já bych potřeboval vědět, jestli by pomohlo vytvoření primárního oddílu a jak to provést.

Nepřihlášený
před 206 dny

Vytvořeni primarniho oddilu snad pomuže, ale nejsem si jist, že ti spravce disku umožni tento postup provest.
Mam připojeno celkem 3 externi HDD a všechny mam připojene jako logicke jednotky a funguji zcela spravně po každem odpojeni i připojeni.
Dale pak muže byt problem v samotnem hdd spravce ho vidi jako neaktivni, protože muže mit nějakou ochranu viz. přiklad, když vyjmu hdd s receiveru od telekomu připojim ho k pc, tak ten disk jde vidět pouze ve spravě disku nikoliv jako připojeni a nelze s nim nic dělat. Zkus ty sve externi hdd připojit na nějaky jiny PC a uvidiš kde je zakopany pes.

před 204 dny

reklama